Dřevěné vajíčko

Dřevěné vajíčko

Dřevěné vajíčko z březového dřeva. Nelakované a nijak neupravované. Nemá žádné třísky a je jemně vybroušené do hladka.

Ideální na pokreslení. Vajíčko nemusíte vyhazovat a jíst, veledílo vašich dětí zůstane navždycky. Mají 1:1 tvar vajíčka, takže jsou super i do dětské kuchyňky na vaření!

Vyráběné na míru pro Ababu na Vysočině.

Pokud chcete více vajíček - zvolte variantu:
10 ks (8+2 vejce zdarma)

Cena:
39
  • Velikost 1:1 k vejci- Výška 65 mm / průměr 45 mm
  • Vyráběné na míru pro Ababu na Vysočině
  • Vyráběné ručně a ne strojově - nemá žádné třísky - je jemně vybroušený do hladka
  • Březové dřevo je přírodní, bez jakýchkoliv úprav

Přečtěte si jak se rodí kroužky a vajíčka v článku na blogu.

Jak a za kolik vám zboží doručíme?

Všechny naše balíčky přepravuje Zásilkovna. Pokud si vyberete kurýra s doručením na adresu, stejně vám první napíše e-mail Zásilkovna, tak se nelekejte. Balíček dorazí, tak jak jste si zvolili. Většinou balíčky odesíláme ihned po uhrazení objednávky (doručení 1-3 dny od zaplacení, pokud na balíček spěcháte, napište nám to do poznámky prosím). Faktura vám dorazí online po vyzvednutí balíčku (automaticky do emailu).

  • Zásilkovna na pobočku: 70 kč
  • Doručení na adresu kurýrem: 100 kč
  • Pokud jste z Prahy, můžete si zboží nechat dovézt prostřednictvím aplikace Wolt. Nebo se pro objednávku stavte osobně.

Balení

Všechny zásilky se snažíme balit co nejvíce ekologicky. Používáme tedy recyklované obaly, které mi poskytují ostatní prodejci z Letné. Nelekejte se tedy, pokud vám kamarád dorazí v krabici od elektroniky nebo dětských botiček. Jestliže balíček zasíláte rovnou jako dárek obdarovanému, dejte nám o tom prosím vědět do poznámky. Vybereme nějakou hezčí krabičku. :)

  • K větším objednávkám přihazujeme do balíčku i menší dárky. Můžete si je vybrat v košíku.

Nakupujete jako dárek?

Zadejte svůj e-mail (přijde tam potvrzení a nezkazíte překvapení). Telefon a adresu zadejte podle obdarovaného. Faktura nebude v balíčku (zasíláme online na váš e-mail). Do poznámky si můžete napsat vzkaz pro obdarovaného, rádi ho připojíme na kartičku do balíčku.

 

PDF střihy

  • U PDF střihu se neplatí poštovné. Střih je posílán automaticky až po připsání platby na účet. Pokud tedy chcete šít ještě dnes, doporučuji online platbu kartou :)
  • Email se střihem může zapadnout do jiné složky (spam, promoakce a další vedlejší složky v emailu).

Reference

Inspirace a fotky od zákaznic

Adriana
Vajíčka jsou dokonalé! Malovala jsem společně s tříletým synem.
Lenka Brožová
Spolu s čerstvou zelení nejlepší velikonoční dekorace! Letos jsme ještě ponechali vajíčka bez jakýchkoliv našich “ kreativních” zásahů, v jejich nejčistší podobě, ale uvidíme, co přinese příští rok! P.S.: Vše přichystáno za bedlivého dohledu Stračeny;)
Jitka Kočí
Vajíčka jsou moc krásná a použitelná opakovaně ?
Petra Novotná
Krásné kvalitní zpracování. Nádherná a hlavně znovupoužitelná jarní dekorace. ☺️
Petra Cvrkalova
Vajíčka zapadají krásnĕ designovĕ do mého interiéru.Je to krásná dekorace.
Nicola Tesaříková
Tak už mám aj ja na stole:) Vajíčka vyzerajú úžasne a všetci ich obdivujú. Tento rok ešte prírodné ale budúci sa chystám zapojiť syna do maľovania ?
Kateřina Zusková
Vajíčka jsou naprosto dokonalá, nechám je přírodní, moc se mi líbí.
Alexandra Tomášová
Když už nebudeme moct potkat většinu rodiny na Velikonoce, tak jsme se rozhodli jim udělat radost aspoň vajíčky. Samotná vajíčka jsou krásně zpracovaná a byla radost na ně kreslit. Přítel na ně navíc vyrobil perfektní stojánky a při malování se s nimi tak mnohem líp manipulovalo (bylo teda potřeba vajíčka navrtat). Už se těšíme na reakce od rodinky :)
Zuzana Tesařová
Parádní dřevěná vajíčka! Tato jsem zdobila minulý rok na Velikonoce a už se moc těším až budu zase letos tvořit. Je to fajn relaxace.
Jindřiška Dytrtová
Krásně hlaďoučká vajíčka, která jsou už od Velikonoc součástí nejen dětské kuchyňky, ale hodí se i jako náplň batůžků či různých krabiček. :-)
Kristýna
Úžasná vajíčka od Ababu. Původně jsem je chtěla pro děti. Nakonec jsem si je vzala do parády a udělala každému jedno. Zbylá zůstala do dětské kuchyňky na hraní. Děkuji za Vaše produkty.
Nikola Marková
Když si máma dvou dětí a podnikáním, dá taky šlofík a vytáhne barvy a štětec pro své tvoření. Krásné, dřevěné a hladké vajíčka od ababu byla jasná volba a že se povedly! Děkuju za hezkou chvilku.

Přidejte tu svou!

Za každou recenzi na tento produkt posíláme kupón na slevu 10% na další nákup Ababu produktů.