Muchláček ovečka pro Sleepy Sheepie

Muchláček ovečka pro Sleepy Sheepie

Spolupráce

Muchláček na zakázku pro doprovodný prodej knihy Spánek miminek od značky Sleepy Sheepie. Z této spolupráce jsem měla ohromnou radost, protože co jiného by se ke knížce o dětském spánku hodilo více než náš Ababu muchláček!

Jak vznikala naše knížka Ababůk

Jak vznikala naše knížka Ababůk

O Ababu

Tento článek musel trochu uzrát, protože jsem byla šťastná, že po takové době se už nemusím s naší knížkou trápit, je hotová a už mám od ní pokoj :) Každopádně vás ale nechci ochudit o vznik (a hlavně ten porod) naší první knihy Ababůk.

100 % pro Ukrajinu

100 % pro Ukrajinu

Myšlenky

Poslední dny nemyslím na nic jinýho. Asi jako všichni mám ze současné situace na Ukrajině úzkosti a nedokážu vůbec nic dělat. Pořád s Josefem přemýšlíme, čím přispět, co dělat … prostě nesedět jen před TV a nečinně nesledovat dokola ty šílený zprávy.

ABABU MÁ 5. NAROZENINY! SOUTĚŽ

ABABU MÁ 5. NAROZENINY! SOUTĚŽ

Novinky

Rok uběhl jako voda a Ababu má další narozeniny! Loni se strhl obrovský zájem o navrhnutí vlastního válečku a v dlouhém lockdownu se do kreativních návrhů pustily snad všechny věkové kategorie. A protože to nesmírně bavilo i nás, rozhodli jsme se soutěž zopakovat. Tentokrát se bude navrhovat snad nejoblíbenější produkt vůbec, a tím je muchláček! Jedná se o naši nejprodávanější ušitou hračku. Také mezi látkami vede na plné čáře panel na ušití tří muchláčků.